Şirket Profili - Silivri Güvenlik & Otomasyon Sistemleri 

Şirket Profili


Silivri Güvenlik ve Otomasyon 2017 yılında, güvenlik sektörüne bölgenin en iyi alarm ve kamera hizmeti veren şirketi olma hedefi ile başlayan ve şu anda bölgede ilk firmalar arasında yer almayı başaran Silivri Güvenlik, alanında üstün standartları belirleyici bir konum edinmiştir.

Silivri Güvenlik ve Otomasyon hedeflerine emin adımlarla ilerleme yolunda başarılı bir girişim sergilemiştir. Başarının sırrınıda kalite ve hizmet ile belirlemektedir. Silivri Güvenlik ve Otomasyon teknolojik alt yapısı ve servis ağı ile tam koruma sağlamaktadır. Geliştirilen ürünleri müşterilerine sunan Silivri Güvenlik ve Otomasyon müşterilerinden güvenlik sistemleri talebini profesyonel ekipman ve servis ağı ile mükemmelliyetciliği sağlayarak müşterilerine hizmeti sunmaktadır. Silivri Güvenlik ve Otomasyon verdiği hizmet ve geliştirdiği sistemlerde üstün ve tam koruma sağlamaktadır.

Başarıya ulaşmanın en büyük standartı hizmet olduğunu belirleyen Silivri Güvenlik ve Otomasyon sektöründe 1. sırada yer almayı başarmıştır. Silivri Güvenlik diyorki bizi bize sormayın, Silivri Güvenlik kullanıcısına sorun ve karar verin.