Silivri Bekçi Tur Kontrol Sistemi - Fenerli Devriye Tur Kalemi - Devriye Kontrol Kalemi 

Bekçi Tur Kontrol Sistemi


Yaşam alanlarımız ve çalışma alanlarımızın güvenilirliği için kamera ve alarm sistemleri dışında en önemlisi güvenlik personelleridir. Güvenlik personelleri kritik bölgeleri dolaşıp kontrol etmesini istediğiniz alanları, gece gündüz demeden dolaşarak bir sorun olup olmadığını denetlerler.

Peki ya güvenlik görevlilerini nasıl kontrol edeceğiz?

Belli periyotlarla kontrol edilmesi gerekilen, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılan, çok sayıda amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanışlı otomasyon ve devriye tur sistemleridir. Fabrika, depo, şantiye, askeri birlikler vb. mekanların güvenilirliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak program üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur kontrol sistemidir.

Bekçi tur kalemi bekçinin tur güzergahı üzerine kontrol edilmesi gereken ve istenilen noktalara anahtarlar yerleştirilir. Bu kontrol noktalarına gelindiğinde sabit bulunan anahtarları kaleme okuttuğu anda kalemin raporuna anahtarın giriş saati yazılacaktır. Kalem daha sonrasında bilgisayara başladığınızda Bekçi Tur Devriye Kontrol programı vasıtası ile hangi noktadan ve ne zaman geçtiği raporunu alabilirsiniz.

Bekçi Tur Kalem ile bekçinizin yada güvenlik personelinizin geceleri uyumadığından ve devriye alanlarını tam zamanında kontrol edip etmediğinden emin mi olmak istiyorsunuz?
Bekçi Tur Devriye kalemleri ile bekçinizin yada güvenlik personelinizin devriyeyi tam anlamıyla atıp atmadığını günlük, haftalık, aylık biçimlerde rapor edebilirsiniz. Kalem Lityum şarjlı Pil ile çalışan cihaz zorla açılmalara ve güvenlikçinin değiştirmesine karşı %100 güvenliklidir ve Silivri Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri garantisi altındadır.