Silivri Led Tabela Sistemleri - Kayan Yazı Sistemleri - P10 Led Panel - Full LED Ekran 

Led Tabela (Kayan Yazı) Sistemleri


LED tabela sistemlerinin özellikleri bir çok kullanma sebebi vardır. Bunların başlıca sebeplerinden bir kaçı şöyle, LED tabela yüksek aydınlatma teknoloji gücü sayesinde geceleri olduğu kadar gündüzleri işletmenizin reklamını ve promosyonlarını ve kampanyalarını yapmaktadır.

Silivri LED tabela sistemleri ve P10 LED panel sistemlerinin diğer bir özelliği renk çeşitliliği ve zenginliğidir. Tek renk olarak sarı, mavi, kırmızı, yeşil ve beyaz renkleri ile ve yanı sıra son teknolojik olan Full LED panel diğer bir adıyla video ekranlar sayesinde reklamlarınızı daha iyi bir şekilde yayınlayabilirsiniz. LED tabela sistemleri ve P10 LED panel sistemleri, LED ekran sistemleri yalnız özel işletmeler için değil kamu ve halka açık bir çok alanlarda iç mekan ve dış mekan açık hava reklamcılığın son sistem ürünlerindendir.

P10 LED panel sistemleri (kayan yazı sistemleri) iç ve dış mekan LED tabela sistemleri olarak uygulanmaktadır. Kayan yazı sistemlerinin dış mekan için çevre ve doğa şartlarına uygun malzeme ve işinde uzman profesyonel kişiler tarafından oluşturulan sistemlerdendir. LED tabela ve kayan yazı sistemleri kışın soğuk, yağmur, kar, ile yazın sıcaklık, nemle savaşarak size dünyanın en uzun ömürlü tabela sistemlerini oluştururlar. LED panel P10 tabela kayan yazı sistemleri diğer bir özelliği ise belirli sabit bir promosyona veya reklama bağlı kalmamasıdır. Örneğin normal bir tabelada yapabileceğiniz bir promosyon veya reklamın bir sefere mahsus olmasıdır. Gelişen teknoloji sayesinde artık belirli bir reklama sabit kalmaktan kurtulup istediğiniz an istediğiniz promosyonu, kampanyanızı, müşterilerinize çeşitli efekt ve istenilen renklerde sunabilirsiniz.

Sizinde kendi işletmenizin LED tabela, P10 kayan yazı veya full LED ekran sistemleri ile kampanya ve promosyonlarını daha iyi bir reklam için ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçerek sizler için işletmenize uygun LED tabela sistemleri ve LED panel kayan yazı sistemleri hakkındaki bilgi ve birikimimizi paylaşalım ve işletmenizin reklam maliyetlerini minimum, reklam gelirlerinizi maksimuma çıkaralım.