Silivri Şifreli ve Kartlı Geçiş Sistemleri - Standalone Kartlı Geçiş Sistemi - Online Kartlı Geçiş Sistemi - Offline Kartlı Geçiş Sistemi - Panelli Kartlı Geçiş Sistemi 

Şifreli & Kartlı Geçiş Sistemleri


Güvenlik sisteminin gerektiği kuruluşlarda kartlı ve şifreli geçiş sistemi güvenliği üst seviyeye çıkarmaktadır. Girilmesi yasak olan bölgeler kartlı geçiş sayesinde güvenlik altına alınmaktadır. Bizler de firma olarak güvenlik düzeyini üst seviyeye çıkarmak için kartlı geçiş sistemleri kurulumunu yapmaktayız. İş yerlerine şifreli geçiş sistemi özelliğini sağlayarak girilmesi yasak olan bölgelerin sadece yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlamaktayız.

Kart sistemi sayesinde sadece yetkili olan kişiler, yetkili oldukları yere girebiliyor ve başka departmana girmesi tamamen yasaklanıyor. İşyeri giriş, çıkışlarında da kullanılan bu sistemin kurulumunu yaparak sizlerin gün sonunda veya ay sonunda kolay bir şekilde mesai ve maaş hesaplamasını yapmanızda kolaylık sağlamaktayız. Kartlı ve şifreli geçiş sistemi raporlama özelliği de bulunduğundan dolayı, bilgisayarınıza yaptığımız program kurulumu sayesinde kimlerin, hangi kapılardan geçtiğini de kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?

Giriş çıkışların çok olduğu ve çok personelin bulunduğu kurum ve kuruluşlarda kartlı geçiş sistemleri kullanılarak kimlerin hangi kapıdan geçtiği sistem üzerinden görünmektedir. Ürünlerin korunması ve kimse tarafından girilmemesi gereken yerlere de şifreli geçiş sistemi kurarak güvenliği tamamen kontrol altına almaktayız. Kartlı ve şifreli geçiş sistemi sayesinde personellere verilen kartların yetkilerini kendiniz belirleyebilir ve giriş çıkış saatlerini de kendiniz ayarlayabilirsiniz. Örneğin kartlı geçiş sistemleri üzerinden kişinin belli saatlerde giriş, çıkış yapmasını istiyorsanız bunu da sistem üzerinden ayarlamanızda yardımcı olmaktayız. İstediğiniz bölgelere ve odalara şifreli geçiş sistemi kurarak daha iyi bir güvenlik yapısına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemi Nasıl Kurulur?

Kartlı ve şifreli geçiş sisteminin kurulumu tahmin edildiği kadar zor olmayacaktır. Bu noktada işletmenin kullanacağı cihaz seçimi yapılmalıdır. Sistem seçimi yapıldıysa işletmenin giriş çıkış bölgesine tüm sistem kurulmakta ve çalışanlara giriş çıkış yapabilecekleri kartları dağıtılmaktadır. Sistemde işletmede yer alan bir sunucu ile bağlantı kurulması ve yazılım kurulumu yapılması gerekecektir. Bu noktada hangi sunucunun kullanılacağı işletme tarafından belirlenecektir. Şirkette bulunan personeller dilerseniz mevcut yazılımınıza entegrasyon yapılarak veya excel ile sicil ve özlük bilgileri programa aktarılabilir.