Silivri Parmak izi & Yüz Tanıma Sistemleri - Parmak izi Tanıma - Ses Tanıma - İris Tanıma - Yüz Tanıma - Damar Tanıma - PDKS 

Parmak izi & Yüz Tanıma Sistemleri


Biometrik özellikleri kullanan cihazlar günümüzde personel devam takip sistemleri için kullanılmaktadır. Bu teknoloji parmak izi, ses tanıma, iris tanıma, yüz tanıma ve retina tanıması gibi yöntemlerde kullanılmaktadır. Saydığımız bu teknolojilerin çalışma yöntemleri birbirine çok benzer. öncelikle veriler sayısal büyüklüklere dönüştürülerek depolanır. Talep edildiği zaman bu veriler ile kişi karşılaştırılır. Eğer veri tabanında eşleşme sağlanırsa kişi tanıma onayı gönderilir.

Biyometrik teknolojilerde ilk akla gelen parmak izi tanıma sistemleridir. Personel devam kontrol sistemleri, personelin çalışma toplamlarını hesaplayan bir uygulama olarak kullanılır. Çalışma toplamları bordro programlarının girdi verilerini oluşturur. Çalışma toplamlarını oluşturan veriler giriş–çıkış saatlerinden hesaplanmaktadır. Kartlı sistemlerde ortak şikayetler kişilerin kartını unutması, kaybetmesi ve birbirinin yerine kart basması durumudur. Bu şikayetleri ortadan kaldıran parmak izi PDKS sistemleri çok daha fazla tercih edilmektedir. Parmak izli PDKS sistemi yardımı ile farklı vardiyalarda çalışan personellerin eksik ve fazla çalışmalarını hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda kişilerin geç kalma ve erken çıkma sürelerini de takip edebilirsiniz. Fazla çalışmalar, farklı katsayılar üzerinden hesaplanan zaman dilimlerine göre şekillenir. Fazla mesailer onaya tabi olarak raporlanabilir. PDKS programında izin yönetimi dinamik bir yapıdadır. Bu sistemi kullanan firma kendi tanımlarına göre izin takibini yapabilir. Bu şekilde izin girişi kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Yazılım, günlük olarak alınan yoklama raporlarının yanı sıra iki tarih arasında alınabilen geniş puantaj raporlarını da sunmaktadır. Bu sistemin rapor yapısı esnek ve dinamiktir. Kullanıcı kendi raporlarını çok kolay bir şekilde hazırlayabilir. Personel kaydı, personel yönetimi ve diğer toplu işlemler Excel üzerinden aktarım yöntemleri ile güçlendirilmiştir. Parmak izi PDKS yazılımı şirketlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Şirketler PDKS ihtiyaçlarına göre ürünler arasında giriş seviyesindeki basic versiyondan en gelişmiş özelliklere sahip olan enterprise versiyonuna kadar uzanan ürün yelpazesinden diledikleri seçimi yapabilir. Parmak izli PDKS sistemleri insan kaynakları için oldukça güçlü bir personel devam kontrol aracıdır.

Parmak izi ürünlerini tüm kamu PDKS uygulamalarında kullanabilmeniz mümkündür. İşgücü kaybını en aza indirmek için personelin kontrol ve takibinin etkin bir şekilde yapılmasını sağlamak için hemen bizimle iletişime geçiniz. Alanında tecrübe sahibi olan ve güler yüzlü Silivri Güvenlik & Otomasyon Sistemleri ekibi ile Türkiye’nin her yerine hizmetimiz mevcuttur. %100 güvenilirlik ve kalite ile çalışmalarına devam eden firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır.