Silivri Otopark Bariyer Sistemleri - Kollu Bariyer - Mantar Bariyer - Blok Bariyer - Otopark OGS Sistemleri 

Otopark Bariyer Sistemleri


Giriş - çıkış bariyerleri genel anlamda otoparklarda, site araç girişlerinde, özel bina önlerinde ve araç girişinin kontrol altına alınmak istendiği tüm mekan ve ortamlarda kullanılmaktadır. Bariyer çeşitleri olarak otopark bariyeri, mantar bariyer, road blocker ve yol tuzakları bulunmaktadır.


Otopark Bariyerleri, 3mt den başlayan çeşitleri ile araçların kontrollü giriş-çıkış yapılması istenilen yerelere yerleştirilen uzaktan kumandalı sistemlerdir. İzinsiz araç giriş ve çıkışlarını engelleyerek otoparklarda düzenin sağlanmasına yardımcı olur.


Mantar Bariyerler, yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda kullanılmaktadır. Kontrollü araç giriş-çıkışları sağlamasının yanısıra belli bir hızda gelen araç çarpmalarına dayanarak olası saldırılara ve izinsiz girişleri engelleyebilme özelliklerine sahiptir. Hidrolik sistem altyapısına sahip olan bu sistemler hızlı açılıp kapanma ve darbeye dayanma özelliklerine sahiptir. Uzaktan kumandalı ve manuel versiyonları mevcuttur.


Road Blockerlar, üst düzey güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, AVM, resmi kurulu?lar, diplomatik binalar vb. noktalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak üzere tasarlanmışlardır. Her türlü araçlı saldırıları önlemek için kesin çözümdür. Güçlü ve hızlı motor sistemi sayesinde gecikme olmaksızın açılan ve kapanan bu sistem kumanda, buton gibi tüm access kontrol sistemi ile çalışabilmektedir.