Silivri Plaka Tanıma Sistemi - Otoyol Plaka Tanıma Sistemi - Site Otopark Plaka Tanıma Sistemi 

Plaka Tanıma Sistemi


Plaka tanıma sistemi, plaka üzerinde bulunan karakterlerini basitçe tanımlayabilen, tanımlanan bu karakterleri yedekleyebilen ve plakası okunan araçların bilgilerini sorgulayarak tanımlamasını yapabilen son derece etkili ve kullanımı kolay bir sistemdir.

Plaka tanıma sisteminin kullanım amaçları çok farklı biçimdedir. Bu amaçlardan bazıları ise; yetkilendirme ile giriş çıkış prosedürü sağlaması, kayıp ve çalıntı araçların bulunmasında yardımcı olması ve güvenlik ve trafik uygulamalarını basitleştirmesi kullanım amaçlarından sadece birkaç tanesidir. Otoparklarda sürekli ortaya çıkan park yeri sorunları ve bariyer kontrolü için harcanan lüzumsuz iş gücü, plakaları kendiliğinden tanıyan ve yalnızca izin verilmiş olan plakalara bariyeri açan, kameralı otopark plaka tanıma sistemi ihtiyacını ortaya çıkardığı için bu sisteme geçilmesine neden olmuştur. Plaka tanıma sistemi ile beraber otopark kullanıcıları bariyer kumandası taşıma ve kart okutma gibi zahmetlerden kurtulmuştur. Aynı zamanda giriş ve çıkışlarda yaşanan bekleme süresi de en aza indirilmiştir. Plaka tanıma sistemi çoğu site, alışveriş merkezi, rezidans ve kamu kuruluşunun otoparklarında problemsiz bir biçimde performans göstererek ve % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışarak her zaman kalitesinden söz ettirmeyi başarmıştır. Plaka tanıma sistemi ile giriş kartları ve bariyer kumandası kullanma zorunluluğunuz ortadan tamamıyla kalkacaktır. Bu sistem ile beraber bariyer açma işlemi otomatik yapıldığından dolayı giriş ve çıkışlardaki bekleme süresi büyük bir oranda azalacaktır. Giriş ve çıkışlardaki araç yoğunluğu, dolayısı ile trafik yoğunluğu plaka tanıma sistemi sayesinde minimuma inecektir. İçeri alınan misafir ve yabancı araçları plaka tanıma sistemi ile anında belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve zamana göre ayrıntılı rapor eder alabilir, araçları fotoğrafları ile beraber görebilirsiniz. Raporları istenilen e-posta adreslerine otomatik olarak gönderebilme imkânınızda bulunmaktadır.

Silivri plaka tanıma sistemi özellikleri, plaka tanıma sistemi fiyatı, plaka tanıma sistemi kurulumu ve çok daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Plaka tanıma sisteminin fiyatı, esnek program ve yüksek başarı oranları ile beraber değerlendirilmelidir. Eğer kusursuz bir plaka tanıma sistemi istiyorsanız, sizin için en doğru adres Silivri Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri olacaktır.